点评详情
发布于:2018-3-19 02:28:16  访问:116 次 回复:0 篇
版主管理 | 推荐 | 删除 | 删除并扣分
9 Tips To Start Building A Aliasy You Always Wanted
100zł/rok z ta różnica, że aliasy sa za darmo! SEO - Każdy założony alias można opisać za pomoca znaczników META, dzięki temu gwarantuje to poprawna indeksacje w wyszukiwarkach oraz zdobycie wysokiej pozycji w google. Wstęp
Osoby korzystające z aliasów y5y. Atrakcyjna nazwa w domenie y5y.
pl tym samym zgadzają się z warunkami regulaminu zamieszczonymi poniżej. Użytkownicy
Aliasy y5y. Brak natarczywych reklam - nie planujemy na Twojej stronie żadnych uciażliwych reklam. Aliasy sa tworzone zgodnie z zasadami DNS. pl mogą być używane dla celów prywatnych oraz komercyjnych! Twoje konto
Użytkownik może mieć tylko jedno konto w systemie aliasów y5y.
Opłaty
Korzystanie z systemu aliasów jest bezpłatne, tym samym zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia opłat za korzystanie z niego w późniejszym czasie - mamy nadzieję że to nigdy nie nastąpi - chcemy aby korzystanie z naszych aliasów było dostępne dla wszystkich! pl w którym może założyć dowolną ilość aliasów www. Użytkownik zakładający alias do strony www musi być tym samym jej właścicielem.
Dane osobowe
Zastrzegamy sobie prawo do udostępnienia danych osobowych o swoich użytkownikach osobą trzecim (na prośbę organów ścigania lub w innych przypadkach). Zastrzegamy sobie możliwość usunięcia konta użytkownika, bez podania przyczyny.
Alias może być usunięty, lub przejęty przez innego użytkownika gdy:
Prowadzi do nieistniejącej strony. pl lub inna, która kosztuje ok. Witryna do której prowadzi alias nie jest w ogóle związana tematycznie z nazwą aliasu lub prowadzi do innej witryny będącej aliasem (tzw.
Dotyczy stron pornograficznych, warezowych, rasistowskich itp. Zawartość witryny, do której prowadzi alias jest niezgodna z polskim prawem. pl Zastrzega sobie prawo do usunięcia aliasu bez podania przyczyny oraz wcześniejszego poinformowania użytkownika o zaistniałym fakcje. przekierowanie w przekierowaniu). Użytkownik nie może odsprzedawać aliasów oraz czerpać z nich jakichkolwiek korzyści.
Użytkownik zakłada masowo nowe aliasy (y5y.pl) do tego samego adresu url. Reklamy
System aliasów y5y. pl - to prawie jak normalna domena com. pl działał poprawnie oraz bez awaryjnie. pl jest bez reklam - i dla wygody użytkowników nie mamy zamiaru ich wprowadzać jednak w szczególnych przypadkach mogą się pojawić sporadycznie:
Okienka typu pop-up, ramki pływające oraz ramki stałe, co nie znaczy że reklamy będą wyświetlane w sposób stały
Maile z informacjami i nowościami do użytkowników kont systemu y5y.
pl w ciągu ostatnich 12 miesięcy (roku). pl nie ponosi odpowiedzialności za:
Treści oraz materiały zamieszczane na witrynach naszych użytkowników. Odpowiedzialność
Obiecujemy iż dołożymy wszelkich starań aby system aliasów y5y. Liczba przekierowań w ostatnich miesiącach wynosiła poniżej 10 lub właściciel nie zalogował się w systemie y5y.
Szkody wynikłe z powodu nieprawidłowego działania systemu y5y.
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
我要回复
回复内容
验 证 码
看不清?更换一张
匿名发表 

咨询热线:(86)755-27956681
地址:中国广东深圳市龙岗区锦龙二路阳光科技园C栋6楼
传真: 0755-27956664

CopyRight © 2012-2016. RONGHUILED.COM 深圳荣汇光电有限公司 粤ICP备15102155号-2 版权所有 All Rights Reserved.